00:00:00
(GMT +2)
  • (GMT -12)
  • (GMT -11)
  • (GMT -10)
  • (GMT -9.5)
  • (GMT -9)
  • (GMT -8)
  • (GMT -7)
  • (GMT -6)
  • (GMT -5)
  • (GMT -4.5)
  • (GMT -4)
  • (GMT -3.5)
  • (GMT -3)
  • (GMT -2)
  • (GMT -1)
  • (GMT +0)
  • (GMT +1)
  • (GMT +2)
  • (GMT +3)
  • (GMT +3.5)
  • (GMT +4)
  • (GMT +4.5)
  • (GMT +5)
  • (GMT +5.5)
  • (GMT +5.75)
  • (GMT +6)
  • (GMT +6.3)
  • (GMT +7)
  • (GMT +8)
  • (GMT +8.75)
  • (GMT +9)
  • (GMT +9.5)
  • (GMT +10)
  • (GMT +10.5)
  • (GMT +11)
  • (GMT +11.3)
  • (GMT +12)
  • (GMT +12.75)
  • (GMT +13)
  • (GMT +14)
NHL Live Stream
Hockey
----x----
---Select competition---
 
Tuesday (16 October)
1539685800 1539685800

12:30 Tseng Tou - Tyumen

1539689400 1539689400

13:30 Heilongjiang - HC Yugra

1539696600 1539696600

15:30 Kurhan - Ryazan

1539702000 1539702000

17:00 Loko - HC MVD

1539702000 1539702000

17:00 Donbass - Kharkiv

1539703800 1539703800

17:30 Jukurit - Assat

1539703800 1539703800

17:30 Brasov - Steaua Bucuresti

1539703800 1539703800

17:30 Almaz - Krasnaya Armiya

1539703800 1539703800

17:30 Kosice - Nove Zamky

1539705600 1539705600

18:00 Belarus U20 - Zhlobin

1539705600 1539705600

18:00 Lida - Soligorsk

1539705600 1539705600

18:00 Molodechno - Gomel

1539705600 1539705600

18:00 JYP - Lugano

1539705600 1539705600

18:00 Tappara - Djurgardens

1539705600 1539705600

18:00 Kapitan - HC Riga

1539705600 1539705600

18:00 Krylya Sovetov - Tayfun

1539705600 1539705600

18:00 SKA-1946 - Chaika

1539707400 1539707400

18:30 Malmo - Munchen

1539707400 1539707400

18:30 Skelleftea - IFK Helsinki

1539707400 1539707400

18:30 Bars Kazan - Jokerit

1539707400 1539707400

18:30 CSKA Moscow - Kunlun

1539707400 1539707400

18:30 Podolsk - Cherepovets

1539709200 1539709200

19:00 Storhamar - Trinec

1539709200 1539709200

19:00 MAC Ujbuda - Poprad

1539711000 1539711000

19:30 Aalborg - Frolunda

1539711000 1539711000

19:30 Vienna Capitals - Zurich

1539711000 1539711000

19:30 Feldkirch - Cortina

1539711900 1539711900

19:45 Bolzano - Tychy

1539711900 1539711900

19:45 Zug - Kometa Brno

1539714600 1539714600

20:30 Cardiff - Vaxjo

1539714600 1539714600

20:30 Cardiff - Vaxjo

1539714600 1539714600

20:30 Angers - Nice

1539714600 1539714600

20:30 Anglet - Amiens

1539714600 1539714600

20:30 Lyon - Mulhouse

1539714600 1539714600

20:30 Glasgow - Dundee

Wednesday (17 October)

1539781200 1539781200

15:00 Temirtau - Almaty

1539790200 1539790200

17:30 Hameenlinna - KalPa

1539790200 1539790200

17:30 KooKoo - Ilves

1539790200 1539790200

17:30 Lukko - Vaasan Sport

1539790200 1539790200

17:30 Almetyevsk - Lada

1539793800 1539793800

18:30 Torun - PZHL Katowice U23

1539795600 1539795600

19:00 Almtuna - Leksands

1539795600 1539795600

19:00 Pantern - Tingsryds

1539795600 1539795600

19:00 Vasteras - AIK

1539795600 1539795600

19:00 Vita Hasten - Modo

Thursday (18 October)

1539865800 1539865800

14:30 Altay - Tolpar

1539867600 1539867600

15:00 Gornyak Rudny - Kulager

1539867600 1539867600

15:00 Kokshetau - HC Astana

1539867600 1539867600

15:00 Temirtau - Almaty

1539867600 1539867600

15:00 Snezhnye Barsy - Avto

1539869400 1539869400

15:30 Kurhan - Voronezh

1539874800 1539874800

17:00 Slovakia U20 - Detva

1539874800 1539874800

17:00 Zilina - DVTK

1539878400 1539878400

18:00 Belarus U20 - Gomel

1539878400 1539878400

18:00 Brest - Novopolotsk

1539878400 1539878400

18:00 Mogilev - Belarus U18

1539878400 1539878400

18:00 Molodechno - Zhlobin

1539878400 1539878400

18:00 Vitebsk - Bobruisk

1539878400 1539878400

18:00 Nizhny Novgorod - Jokerit

1539878400 1539878400

18:00 Kherson - Kremenchuk

1539880200 1539880200

18:30 Bars Kazan - Salavat Ufa

1539880200 1539880200

18:30 Podolsk - Niznekamsk

1539880200 1539880200

18:30 Sp. Moscow - Dinamo Riga

1539882000 1539882000

19:00 Frolunda - Lulea

1539882000 1539882000

19:00 Malmo - Brynas

1539882000 1539882000

19:00 Orebro - Farjestad BK

1539882000 1539882000

19:00 Skelleftea - Djurgardens

1539882000 1539882000

19:00 Timra - Rogle

1539882000 1539882000

19:00 Vaxjo - HV 71

1539883800 1539883800

19:30 Munchen - Schwenninger

Friday (19 October)

1539946800 1539946800

13:00 Yermak Angarsk - Perm

1539952200 1539952200

14:30 Altay - Tolpar

1539954000 1539954000

15:00 Gornyak Rudny - Kulager

1539954000 1539954000

15:00 Kokshetau - HC Astana

1539954000 1539954000

15:00 Snezhnye Barsy - Avto

1539957600 1539957600

16:00 Irbis - Omskie Yastreby

1539957600 1539957600

16:00 Toros Neftekamsk - Lada

1539959400 1539959400

16:30 Ladya - Belye Medvedi

1539961200 1539961200

17:00 Trinec - Plzen

1539963000 1539963000

17:30 Karlovy Vary - Chomutov

1539963000 1539963000

17:30 Zlin - Mlada Boleslav

1539963000 1539963000

17:30 Assat - IFK Helsinki

1539963000 1539963000

17:30 Hameenlinna - Jukurit

1539963000 1539963000

17:30 Ilves - Tappara

1539963000 1539963000

17:30 JYP - KooKoo

1539963000 1539963000

17:30 KalPa - Karpat

1539963000 1539963000

17:30 Pelicans - TPS Turku

1539963000 1539963000

17:30 Vaasan Sport - SaiPa

1539963000 1539963000

17:30 Finland U16 - Germany U16

1539963000 1539963000

17:30 Almetyevsk - CSK VVS

1539963000 1539963000

17:30 Kosice - Detva

1539964800 1539964800

18:00 Kometa Brno - Liberec

1539964800 1539964800

18:00 Mountfield HK - Vitkovice

1539964800 1539964800

18:00 Olomouc - Pardubice

1539964800 1539964800

18:00 Bytom - MMKS Podhale

1539964800 1539964800

18:00 Tychy - Torun

1539964800 1539964800

18:00 Nitra - Nove Zamky

1539966600 1539966600

18:30 Sochi - CSKA Moscow

1539966600 1539966600

18:30 Gdansk - Katowice

1539966600 1539966600

18:30 Opole - Krakow

1539968400 1539968400

19:00 BIK Karlskoga - Almtuna

1539968400 1539968400

19:00 Leksands - Karlskrona

1539968400 1539968400

19:00 Modo - Pantern

1539968400 1539968400

19:00 Vasteras - Sodertalje

1539968400 1539968400

19:00 Vita Hasten - Oskarshamn

1539970200 1539970200

19:30 Dusseldorf - Kolner

Saturday (20 October)

1540004400 1540004400

05:00 Amurskie Tigry - SKA-1946

1540018800 1540018800

09:00 Kunlun - Niznekamsk

1540029600 1540029600

12:00 Baranavichy - Novopolotsk

1540029600 1540029600

12:00 Brest - Lokomotiv Orsha

1540029600 1540029600

12:00 Mogilev - Bobruisk

1540029600 1540029600

12:00 Vitebsk - Belarus U18

1540029600 1540029600

12:00 HC MVD - Krylya Sovetov

1540029600 1540029600

12:00 HC Riga - Loko

1540029600 1540029600

12:00 Irbis - Omskie Yastreby

1540029600 1540029600

12:00 SKA-Varyagi - Almaz

1540029600 1540029600

12:00 Gornyak Uchaly - Orsk

1540032600 1540032600

12:50 Kharkiv - Kremenchuk

1540040400 1540040400

15:00 Litvinov - Sparta Prague

1540040400 1540040400

15:00 TPS Turku - JYP

1540040400 1540040400

15:00 Finland U16 - Germany U16

1540040400 1540040400

15:00 Ladya - Belye Medvedi

1540041300 1540041300

15:15 Frolunda - HV 71

1540041300 1540041300

15:15 Lulea - Malmo

1540041300 1540041300

15:15 Rogle - Timra

1540044000 1540044000

16:00 Jukurit - KalPa

1540044000 1540044000

16:00 KooKoo - Assat

1540044000 1540044000

16:00 Lukko - IFK Helsinki

1540044000 1540044000

16:00 Tappara - Vaasan Sport

1540044000 1540044000

16:00 Podolsk - Dinamo Riga

1540044000 1540044000

16:00 Sarov - Heilongjiang

1540044000 1540044000

16:00 Tambov - Tseng Tou

1540051200 1540051200

18:00 Belarus U20 - Molodechno

1540051200 1540051200

18:00 Gomel - Zhlobin

1540051200 1540051200

18:00 Lida - Neman Grodno

1540051200 1540051200

18:00 Soligorsk - Yunost Minsk

1540051200 1540051200

18:00 Karpat - SaiPa

1540051200 1540051200

18:00 Brynas - Orebro

1540051200 1540051200

18:00 Mora - Vaxjo

Sunday (21 October)

1540090800 1540090800

05:00 Amurskie Tigry - SKA-1946

1540108800 1540108800

10:00 Finland U16 - Germany U16

1540112400 1540112400

11:00 Yermak Angarsk - Izhevsk

1540116000 1540116000

12:00 HC MVD - Krylya Sovetov

1540116000 1540116000

12:00 HC Riga - Loko

1540116000 1540116000

12:00 SKA-Varyagi - Almaz

1540116000 1540116000

12:00 Krasnoyarsk - Perm

1540116000 1540116000

12:00 Bilyi Bars - Kherson

1540119600 1540119600

13:00 Snezhnye Barsy - Tolpar

1540123200 1540123200

14:00 Tyumen - Karaganda

1540123200 1540123200

14:00 Linkopings - Skelleftea

1540128600 1540128600

15:30 Chomutov - Trinec

1540128600 1540128600

15:30 Zlin - Olomouc

1540130400 1540130400

16:00 Penza - Bars

1540130400 1540130400

16:00 Nove Zamky - Zilina

1540130400 1540130400

16:00 Poprad - Nitra

1540132200 1540132200

16:30 Plzen - Litvinov

1540132200 1540132200

16:30 Kolner - Eisbaren Berlin

1540134000 1540134000

17:00 Pardubice - Karlovy Vary

1540134000 1540134000

17:00 Vitkovice - Liberec

1540134000 1540134000

17:00 Bytom - Katowice

1540134000 1540134000

17:00 Tychy - Gdansk

1540134000 1540134000

17:00 Kosice - DVTK

1540135800 1540135800

17:30 Detva - Zvolen

1540137600 1540137600

18:00 MMKS Podhale - Opole

1540139400 1540139400

18:30 Krakow - Unia Oswiecim

Live hockey streaming